Select Language
Telefon
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

Hakkımızda

1992 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Harita Mühendisliği bölümünde öğrenciyken büyük hayallerle Marmara'nın kuruluşunu gerçekleştirdik. Çeyrek asra yak- laşan süreçte Mühendislik, İnşaat, Alt Yapı Projeleri, Şehir Haritaları, İmar Planı uygulama- ları ve nihayet Yeni Şehirler kurarak yolumuza devam ediyoruz.

Marmara Mühendislik ve Yapı A.Ş. nitelikli projeleriyle inşaat sektörünün gerektirdiği mesleki disiplinler ve etik değerler ışığında iş ve aş üreterek bölgemizin refah ve gelişmişlik düzeyine katkıda bulunmuştur. Gerçekleştirdiğimiz yüzlerce projeyle binlerce insanın beklentilerini karşılamak, ülkeniz adına ihracat ve istihdam sağlamak onur kaynağımızdır. Şirketimizin bu başarılı performansı İnsan ve hizmet odaklı yaşam Felsefemiz halkımızın desteğiyle birleşerek Belediye Başkanlığı görevini üstlenmemize vesile olmuştur.

Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanlığı görevimiz boyunca Halka hizmet, Hakka Hizmettir prensibiyle çalışıp ticari kaygılardan uzak hizmet ettik. 5 yıl boyunca okullar, camiler, kültür merkezleri, sağlık tesisleri, spor salonları, şehir parkları, sosyal tesislerden 136 Eseri halkımıza sunduk. Şirketimizin bu dönemdeki ticari kayıplarımız halkımızın memnuni- yeti ve duasıyla büyük bir manevi kazanca dönüştürmüştür.

Bir milyon nüfus potansiyelli Türkiye'nin en modern şehrinin Kurucu Belediye Başkanlığı tecrübesi ve akademik açıdan "Proje yönetimi alanındaki Doktora çalışmamızla ken- dimizi geliştirme imkanı bulduk. 2010 yılında yeni bir başlangıç, güçlü bir ekip ve ar- gümanla “ Marmara Yeni Şehirler Kurarak Hayata Değer Katar" vizyonumuzu Ülkemiz ve yurt dışına yansıtmaya başladık.

Global Çağdaş Dünya'nın her noktasına ulaşmanın daha da kolaylaştırması ve Türki- ye'nin 2023 Vizyonu Şirket olarak bize de yeni başlangıçlar yapma imkanı sunmuştur. Ülkemiz sınırları dışında kuruduğumuz devasal Şehirler, Üretim Tesisleri, binlerce pay- daşımız ve projelerimizden yararlanan on binlerce insanın umudu ve desteği bizi gelecek adına daha da ümit var kılmaktadır.

İdealist bir öğrenci olarak çıktığımız bu hizmet yolculuğunda binlere varan Marmara Ailesi olarak mensubu olduğumuz değerler manzumesinden ve misyonumuzdan güç alarak 50. Yılımızda Şirketimizin Dünya ölçeğinde bir kurum olmasını hedefliyoruz. AREV Eğitim ve Hizmet Vakfımız, sorumluluk projelerimiz ve inşallah kuracağımız Üniversitemizle sektörümüze bilimsel ve pratik ölçekte katkı yapmak yeni hayalimiz ve vizyonumuzdur.

Bu hayalimizin gerçekleşmesine katkı sağlayan ve sağlayacak olan tüm çalışma ark- adaşlarıma, Aileme ve güveniyle bize güç veren çözüm ortaklarımıza minnet ve şükranlarımı sunuyorum.